ПОЖЕРТВОВАТЬ

Alternative content -- To debug missing content: has swfobject.js been uploaded to the server?

    
Благотворитель ! - Благотворительная Помощь !! - Реальный результат !!! - Реальные ДЕНЬГИ !!!!
Главное меню
Главная страница
Наша программа
О нас
ПресКооП - информационное издание
Интернет телевидение
Радио ECOSVIT XXI
Туризм
Нотная библиотека
Студия звукозаписи
Новости
Рейтинг
MicroDonation
Первая помощь 03
Отправить SMS
Лента нефтяных новостей Украины, России и Мира
>
Наши партнеры
Загрузка...
 Информационно - аналитическое интернет издание ПресКооП - Інформаційно - аналітичне видання ПресКооП - СКПУ
БЛАГОДАРЯ ЧЛЕНСТВУ В СКПУ 50 ЖИЛИЩНО-СТРОИТЕЛЬНЫХ КООПЕРАТИВОВ СЭКОНОМИЛИ ЗА 2002-2005 г. 12 МЛН. ГРН Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 596326884614
Проверить аттестат
воспитание миропонимания
Поиск
Рамблер
..:: Заработок WEBMONEY ::.. ЗАРАБОТОК WEBMONEY
Ссылки

Интернет реклама
Качественный хостинг! Благотворительная помощь!

Интернет реклама


Интернет реклама

К рекламной площадке>>>
Загрузка...

КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 16.

Київська міська клінічна лікарня №16 представляє собою сукупність високоспеціалізованих відділень різного профілю, що тісно пов`язані між собою. Це допомагає при всесторонньому обстеженні хворого та повноцінному лікуванні. Кожне з відділень являється унікальним по власній науковій базі з новими технологіями в діагностиці та лікуванні, що може отримати пацієнт, та великому досвіді роботи в даній сфері , що нараховує десятки років.

Хірургічне ендокринологічне відділення нараховує 25 років своєї історії, за цей час пройшовши шлях від ліжок ендокринного профілю в складі чистого хірургічного відділення на базі Київського Медичного Інституту до спеціалізованого закладу на базі Київської Міської Клінічної Лікарні №16.

 Николай Гульчий - президент киевской ассоциации эндокринологов Головний лікар клініки к.м.н., Заслужений лікар України Гульчій М.В. Основні напрямки наукової діяльності Гульчія М.В. пов(язані з проблемами лікування та діагностики захворювань щитовидної залози. Гульчій М.В. являється автором монографій "Все про шок" та "Організація спеціалізованої хірургічної допомоги хворим з патологією щитовидної залози". В останній роботі Гульчій М.В. розробив моделі організації та управління системою спеціалізованої хірургічної допомоги хворим з тиреоїдною патологією та методики аналізу стабільності функціонування окремих етапів цієї системи. Результати дослідження втілені впрактику на державному рівні.

Найкращі традиції та великий досвід в лікуванні хворих з патологією щитовидної залози беруть свій початок від засновника ендокринної хірургії в Україні д.м.н., професора, Заслуженого діяча науки, що завідував кафедрою хірургії Київського Медичного Інституту, А.К. Горчакова, одним з послідовників якого являється к.м.н., Заслужений лікар України, Лаурерат державної премії України за цикл робіт "Наукова розробка та впровадження в широку практику охорони здоров(я методів діагностики, хірургічного лікування і профілактики захворювань ендокринних залоз", А.П. Степаненко - завідуючий хірургічним ендокринним відділенням.

 А.П. Степаненко - вице президент киевской ассоциации эндокринологов А.П. Степаненко один з перших в країні розробив та втілив в практику спосіб лікування гіпопаратиреозу методом підсадки кісткових гомотрансплантатів, непряму тиреолімфографію для дифференціальної діагностики різних форм зобу, один з перших застосував для лікування дифузного токсичного зобу радіоактивний йод. Крім цього, А.П. Степаненком розроблено методики діагностики та лікування раку щитовидної залози, аутоімунного тиреоїдиту, багатовузлового зобу, ефективні методи раціональної підготовки хворих з тиреотоксикозом до операції, створена система профілактики інтра- та післяопераційних ускладнень. А.П. Степаненко - автор більш ніж 70 наукових робіт по проблемі патології щитовидної залози.

Накопичений більше ніж за 50 років досвід зберігається та примножується новими технологіями та методиками. На протязі року в відділенні оперується близько 1100-1300 хворих з різноманітною патологією щитовидної та паращитовидних залоз. Відділення нараховує 50 ліжок та володіє всіма засобами та службами для забезпечення високого досконального рівня діагностики та лікування хворих з патологією щитовидної залози: УЗД, ТАПБ під контролем УЗД, інтраопераційне патогістологічне дослідження експрес-методом, що дозволяє відразу вирішувати об`єм операції та розширене заключне патогістологічне дослідження.

Диспансерний нагляд за оперованими хворими проводиться протягом 5 років. За цей час пацієнти періодично оглядаються лікарем, виконується контроль гормонального фону, УЗД, при необхідності, сканування, магніто-резонансна та/або ком'ютерна томографія.

В клініці виконуються косметологічні операції - кріодеструкція патологічних рубців ( гіпертрофічних та келлоїдних). У відділенні розроблена методика операцій на щитовидній залозі, яка забезпечує профілактику таких тяжких ускладнень, як кровотеча, пошкодження гортанних нервів, гіпопаратиреоз.

У відділенні ендокринної реабілітації виконується обстеження та лікування хворих на аутоімунний тиреоїдит, нетоксичний зоб, підгострий тиреоїдит, посттиреотоксичну енцефалоофтальмопатію, захворювання щитовидної залози з порушенням функції (гіпотиреоз, тиреотоксикоз), проводиться підготовка до операції та нагляд в післяопераційному періоді. Поря з медикаментозним лікуванням застосовуються нові неінвазивні, комфортні методи лікування з імунокорегуючою, седативною та загальнозміцнюючою дією при хронічних захворюваннях щитовидної залози: мікрохвильова резонансна терапія, лазерний душ, ЛФК, аероіонотерапія, масаж.

Пацієнтам щодня пропонуються консультації спеціалістів, УЗД щитовидної залози, при необхідності тонкоголкову пункційну біопсію під контролем УЗД, спектр гормональних досліджень крові, постійне динамічне спостереження за хворими, внесеними в реєст лікарні, амбулаторне та стаціонарне консервативне лікування, підготування до операції, оперативне втручання, післяопераційний нагляд за хворими під контролем УЗД, гормонального статусу, сканування.

Для забезпечення скринінгового обстеження населення у виявленні патології щитовидної залози та етапності лікування КМКЛ № 16 тісно співробітничає з НДІ ендокринології та обміну речовин, Київською Міською Клінічною Онкологічною Лікарнею (КМКОЛ), Обласним Онкологічним диспансером, кафедрами ендокринології та радіології Національного Медичного Університету, НДІ генетики, Українським науково-дослідницьким інститутом онкології та радіології МОЗ України, ендокринологами районних поліклінік, гормональними лабораторіями (японсько-український центр "Сасакава-Чорнобиль", французько-український центр "Ендополімед" та інш.).

У лікарні розташована клініка ендокринної гінекології інституту педіатрії, акушерства, гінекології АМН України (ІПАГ АМНУ), яку очолює керівник відділення ендокринної гінекології ІПАГ АМНУ доктор медичних наук Татарчук Т.Ф.. Основні напрямки роботи включають вивчення ендокринної гінекології та надання консультативної та стаціонарної допомоги жінкам з порушенням менсруального циклу, нейро-ендокринними синдромами, порушенням статевого розвитку, предменструальним синдромом, матковими кровотечами, гормоно-залежними пухлинами (фіброміома матки, ендометриоз, кісти яєчників, оваріальна ендокринопатія ендометрію та ін.), розробка та клінічне втілення методів їх консервативного лікування, переважно методом лапароскопії з урахуванням сексуальної функції жінки. Особлива увага приділяється вивченню проблем перехідного віку (фізіологічна своєчасна та рання менопауза, синдром передчасного виснаження яєчників, хірургічної та медикаментозної менопаузи) та розробці методів профілактики і лікування клімактеричних порушень. З 1997 р., коли вперше в Україні було засновано спеціалізоване відділення гінекололгії перехідного віку, постійно працює консультативний кабінет , в якому щоденно можна отримати кваліфіковану консультацію гінеколога-ендокринолога з проблем ранніх клімактеричних порушень, психопатичних та сексуальних проблем в пери- та постменопаузальному віці, урогенітальних аспектів клімактеричного періоду, патології шкіри та її додатків, косметологічних проблем в пери- та постменопаузальному періоді, кардіоваскулярних та церебро-судинних захворювань, постменопаузального остеопорозу, патології опорно-рухового апарату та онкологічних аспектів в клімактеричному періоді, сучасних методів профілактики та лікування патологічного клімаксу, замісній гормональній терапії.

Крім цього, надається допомога жінкам з запальними захворюваннями геніталів, патологією шийки матки, неплідністю, патологічним перебігом вагітності, загрозою переривання вагітності, завмерлою вагітністю, проводиться штучне переривання вагітності в термін до 12 тижнів. Клініка єдина в м. Києві має досвід медикаментозного переривання вагітності в термін до 7 тижнів. В клініці проводиться визначення рівня статевих гормонів в крові, гормональна кольпоцитологія, кольпоскопія, УЗД органів малого тазу, молочних залоз, органів черевної порожнини, бактеріологічне, імунологічне, морфологічне дослідження. Використовується сучасне медичне обладнання: камери зональної абдомінальної декомпресії, гелій-неоновий та напівпроводниковий терапевтичні лазерні апарати ("БИНОМ", "УЗОР"), СО2- хірургічний лазар "ПОЛИНОМ", оперативне лікування - з використанням лапароскопу з відеосистемою для ендоскопічних хірургічних втручань "STRUKER" (США).

У відділенні загальної реабілітації виконуються слідуючі лікувальні методики: інформаційно-хвильова терапія, біоенерготерапія, акопресурна діадинамотерапія (по необхідності - діадинамофорез по біоактивним точкам), міостимуляція м`язів, лазерний душ, аероіонотерапія, магніто-інфрачервоно-лазеротерапія, ультразвукова терапія (при необхідності - ультрафонофорез), УВЧ та УВЧ-індуктотермія, введення ліків при допомозі електрофорезу, комп`ютерна діагностика функціонального стану організму на основі методу Накатані, Фоля, що дозволяє виявити захворювання на ранніх доклінічних стадіях, провести діагностику і медикаментозне тестування, підібрати сумісні та ефективні лікарські засоби, оцінювати ефективність лікування хворого як традиційними так і нетрадиційними методами (лазеротерапія, магнітотерапія, МРГ, ІХТ та ін.). Виключається інструментальний вплив на хворий орган. Проводяться слідуючі види масажів: сегментарно-рефлекторний, точковий рефлекторний, вібраційно-вакуумний.

Завдяки всим вищеназваним можливостям паціент отримує повноцінне всебічне обстеження та еффективне лікування.

Зміст

Департаменты

Науки
Информатики и PR
Здоровья
Спортивной медицины

Публикации
Украинский нейрохирургический журнал
№ 1 (19) 2002
№ 2 (20) 2002
№ 3 (21) 2003
№ 4 (22) 2003
Киевская городская клиническая больница № 16

Путеводитель - Крым
Гурзуф
ЛИВАДИЙСКИЙ ДВОРЕЦ
Мы Вам поможем...
..::Мы Вам поможем купить ваучер::..
Адресная помощь!
 
    Интернет ТВ!
  Голосуй!
И можешь быть в этом списке. Участник рейтинга, удерживающий в течении месяца наибольший процент голосов в свою пользу получает Благотворительную помощь.
EcoMusNet
   В честь 130 летия со дня рождения С. Рахманинова

-Уникальная профессиональная студия звукозаписи в Украине (объем помещения более 4800 кубических метров)

-Международный центр подготовки музыкантов - исполнителей классической музыки


-Уникальная нотная библиотека (электронный каталог 300 000 наименований)

-КОНКУРСЫ
Пожертвования
-Победим ДЦП
-Нотная библиотека

Материалы, защищены украинским законодательством и не могут быть использованы в коммерческих целях, включая частичную или полную их продажу, обмен и передачу.
Любое тиражирование Материалов возможно только с согласия "ЭКОСВИТ XXI"
тел. +380505428796 admin@ecosvit.org
All Rights Reserved © 2002-2019 by "Ecosvit XXI"
Design & Programming © 2002-2019 by Юрий Малеванный
Rambler's Top100